בא לכם לדחות את הכנת שיעורי הבית?

התיישבתם סוף סוף להכין שעורים ופתאום נזכרתם ששכחתם לתת מים לתוכי? אם אתם לא מספיקים לעשות שיעורים וללמוד למבחנים, יש לנו כמה טיפים שיוכלו לעזור לכם.התיישבתם סוף סוף להכין שעורים ופתאום נזכרתם ששכחתם לתת מים לתוכי. כמובן שאי אפשר לתת ליצור המסכן לסבול, ואתם קמים מהשולחן. אחרי שאתם נותנים לו לשתות ובאותה הזדמנות גם מלמדים אותו להגיד כמה מילים חדשות, מסתבר שאתם חייבים דחוף להוריד שיר חדש לפלא וגם לענות על סמס שבדיוק קיבלתם וממש לא יכול לחכות. עכשיו באמת אפשר להכין שיעורים (אין ברירה, זה למחר) אבל כבר נהיה מאוחר וצריך לאכול משהו. אחר כך אתם עייפים מדי ובאמת כדאי ללכת לישון כי מחר קמים מוקדם. מה לעשות, באמת השתדלתם. אולי פשוט תגידו למורה שהכלב אכל את המחברת.

נשמע לכם מוכר?
כולם דוחים לפעמים דברים, וזה לגמרי נורמלי. הבעיה מתחילה כשדוחים יותר מדי, ובסופו של דבר לא מצליחים לעשות את מה שצריך. אם אתם לא מספיקים לעשות שיעורים וללמוד למבחנים, יש לנו כמה טיפים שיוכלו לעזור לכם.

תתנתקו מהעולם
זו נשמעת לכם בקשה מוגזמת? רוב האנשים מצליחים להסתדר שעה-שעתיים בלי טלויזיה, מחשב וטלפון. לא יקרה כלום אם תפספסו את התפנית הדרמתית בעלילה של הטלנובלה שאתם הכי אוהבים או אם מישהו ישאיר לכם הודעה.
אם מוסיקה מפריעה לכם להתרכז, כבו גם אותה. באמת שתשרדו את זה.

כולם החוצה
תוציאו מהחדר את הכלב, החתול, היבחושים וכל מי שיכול לגנוב את תשומת הלב שלכם. תחליטו שעכשיו אתם לומדים ואחר כך תפצו את כולם על עוגמת הנפש שנגרמה להם.

המקרר קורא לכם?
אם הכנת שיעורים גורמת לכם לרעב קיצוני, קחו איתכם לחדר משהו קטן לשתות ולאכול. כך לא תצטרכו ללכת כל רגע למטבח כדי לבדוק אם משהו התחדש בו.

לעבוד קצת ולנוח
כדי שלא ימאס לכם מהר מדי, כדאי שתחלקו את שיעורי הבית למשימות קטנות, ותבצעו בכל פעם משימה אחת. כשתשלימו משימה תוכלו לקחת הפסקה קצרה, לעשות משהו שאתם אוהבים ולהמשיך למשימה הבאה.

מגיע לכם פרס
התאמצתם, השתדלתם ואפילו הצלחתם! שיעורי הבית מוכנים. כל הכבוד, מגיע לכם פרס על ההקרבה הגדולה שלכם. בכל זאת הפסדתם כמה דקות צ'ט היום. לפני שאתם מתחילים להכין את השיעורים, תבטיחו לעצמכם מה תקבלו אם תשלימו את המשימה בזמן שהקצבתם לה. למשל - אם תסיימו את השיעורים בתנ"ך עד השעה חמש, תוכלו ללכת לחברים או לראות את התכנית שאתם אוהבים בטלויזיה. אם לא תספיקו, תצטרכו לוותר על התענוג.